Fillerina Dermo-Cosmetic Filler Treatment Tase 2 dermokosmeetiline täiteaine komplekt

116.91

Koduseks kasutamiseks mõeldud dermokosmeetiline hüaluroonhappe täiteaine, mis aitab võidelda näo- ja kaelapiirkonna kortsude ja miimikakurdudega ning muuta põsesarnad ja huuled täidlasemaks.

Lisa soovinimekirja
Jaga sõpradega

Kirjeldus

Fillerina dermokosmeetiline 14-päevane süstivaba täiteaine komplekt 6 hüaluroonhappe ja peptiididega. Tase 2.
Fillerina* dermokosmeetiline täiteaine on mõeldud koduseks kasutamiseks. Sobib vananemise- ja miimikakortsude vähendamiseks ning põskede ja huulte täidlasemaks muutmiseks.
Fillerina* dermokosmeetiline täiteaine koosneb geeljast täiteainest (Fillerina 1), mis sisaldab suures koguses kohe imenduvaid hüaluroonhappeid, ja toitvast kilejast kihist (Fillerina 2), mida kasutatakse kohe pärast geeli.
„Fillerina“ kompleks – patenteeritud Šveitsis.

Tase 2: nähtavad vananemisest tingitud kortsud ja vaod näol, ebatasane nahk ja lõtvumismärkidega näopiirkonnad, eelkõige põsesarnad ja huuled.

Kasutamine: Fillerina täiteainet tuleb kasutada iga päev 14 päeva jooksul, õhtul, puhtele nahale. Enne hoolduse tegemist on soovitav nägu puhastada spetsiaalse PRE-Fillerina puhastuskreemiga, mis tagab täiteaine parema imendumise. Kandke 1 ml geeljat täiteainet (Fillerina 1) kortsudele, kõige ebatasasemale piirkonnale ja aladele, mis vajavad erilist pingulolekut (põsesarnad, huuled). Toode tuleb peale kanda spetsiaalse aplikaatoriga, korraga 1ml annust ja vabastada selle täpselt soovitud piirkonda. Geeljal täiteainel tuleb lasta mõjuda kuni 10 minutit, et selle aktiivsed koostisosad vajalikud piirkonnad täidaksid. Masseerige liigne toode õrnalt peopesaga naha sisse. Ärge masseerige ringjate liigutustega. Naha pinnale võivad jääda habemeajamisvahenditele sarnased jäägid (neid saab hõlpsalt näppudega eemaldada), mis näitab, et toodet kanti nahale liiga palju. Sel juhul on soovitav toote annust vähendada, kuid see ei tohi jääda alla 0,5 ml (0,5 aplikaatorist). Pingetunne nahas on tingitud sellest, et toode mõjub. Seejärel kandke nahale 1 ml koguses toitev kilejas kiht (Fillerina 2), mis tagab naha piisava niisutatuse ja toitmise ning täiteaine võimalikult mugava pealekandmise näo- ja kaelanahale. Kandke 1 ml kilejat kihti näole ja kaelale. Toote tõhusamaks toimimiseks on soovitatav enne Fillerina geeli pealekandmist juua kaks klaasi vett!

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Täiustatud täpne aplikaator kosmeetikatoodete pealekandmiseks, kärbitud otsaga. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte süstida.

Säilitamistingimused: hoida temperatuuril +10 kuni +25 kraadi.

Kogus: 2 x 30 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Fillerina Dermo-Cosmetic Filler Treatment Tase 2 dermokosmeetiline täiteaine komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga