Crescina Crexy Lashes and Brows ripsme ja kulmukasvu geel, 8 ml

63.04

CREXY Lashes and Brows on läbipaistev geel, mis soodustab ripsmete ja kulmude kasvu andes neile juurde pikkust ja paksust. Kahepoolse aplikaatoriga: õhuke hari geeli pealekandmiseks ripsmejuurtele (silmalau ülemisse serva) ja silindriline pintsel kogu kulmu- ja ripsmekarvade pikkuses. Kerge tekstuur, ei raskenda ripsmeid, jaotub kergesti ja kuivab kiiresti.

CREXY ripsmete ja kulmude kasvugeeli mõju:

– Soodustab lühikeste ja õhukeste ripsmete kasvu
– Soodustab hõredate kulmude kasvu
– Geel on oma struktuuriliste omaduste tõttu suurepärane jumestuse alus – see aitab ripsmetušši kauem hoida ja hõlbustab ripsmete värvimist
– Ripsmete ja kulmude karvad kasvavad pikemaks, paksemaks ja tihedamaks
– Taastab karvavõlli struktuuri, stimuleerib kasvu, muutes karva tugevamaks ja vastupidavamaks meigi ja meigi eemaldusest tingitud stressile

Toote valem:

CREXY sisaldab kolme tüüpi erineva molekulmassiga hüaluroonhappe molekule: 800 daltonit, 200 000 daltonit ja 2 000 000 daltonit. Hüaluroonhape oma väga väikese molekulmassiga 800 daltonit võib tungida karvavõlli ja täita selle. Suure molekulmassiga 200 000 ja 2 000 000 daltonit hüaluroonhapped taastavad karvavõlli struktuuri, muutes ripsmed ja kulmukarvad siledamaks ja vastupidavamaks meigile ja eriti puhastamisele. Atsetüültripeptiid-3 aitab ripsmetel ja kulmukarvadel nahale kinnituda ja suurendab karvafolliikulit, muutes ripsmed ja kulmukarvad pikemaks ja paksemaks.

Analoogselt ripsmete / kulmude ja juuksevõlliga sisaldab toode 7 kasvufaktorit, mis moodustavad plaaditaolise kompleksi (Šveitsi patent nr CH 713 030): sh-polüpeptiid-11, sh-polüpeptiid-1, sh-oligopeptiid – 1, sh-polüpeptiid-9, sh-polüpeptiid-3, sh-oligopeptiid-2, sh-polüpeptiid – 31. Need kasvu soodustajad on eriti efektiivsed ripsmete ja kulmukarva kasvu stimuleerimisel, aidates seeläbi ripsmete ja kulmude karvakesed pikad ja tihedad kasvada.

CREXY ei sisalda hormonaalseid koostisosi.Transdermaalne tehnoloogia. Tänu Labo patenteeritud transdermaalsele tehnoloogiale saavad Crexy Lashes and Brows kompleksi toimeained nende madala molekulaarse koosluse abil tungida juuksesüsteemi mitte ainult ripsme- ja kulmujuure avade kaudu, vaid ka nahakihtide kaudu (ex vivo uuringud Franzi hajusrakkudega). kaal ja 3 võimendajat: elemendid: pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülüülglükool. Šveitsi patent nr. CH 711 466. Koostises on 3 eri molekulmassiga hüaluroonhapet – 800 daltonit, 200 000 daltonit ja 2 000 000 daltonit. Hüaluroonhape oma väga väikese molekulmassiga 800 daltonit võib tungida karvavõlli ja täita selle. Suure molekulmassiga 200 000 ja 2 000 000 daltonit hüaluroonhapped taastavad karvavõlli struktuuri, muutes ripsmed ja kulmukarvad siledamaks ja vastupidavamaks meigile ja eriti puhastamisele. Atsetüültripeptiid-3 aitab ripsmetel ja kulmukarvadel nahale kinnituda ja suurendab karvafolliikulit, muutes ripsmed ja kulmukarvad pikemaks ja paksemaks. Uuringud on näidanud 100% efektiivsust * kõigil katsealustel pärast 120-päevast igapäevast kasutamist.

Lisa soovinimekirja
Jaga sõpradega

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Crescina Crexy Lashes and Brows ripsme ja kulmukasvu geel, 8 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga