View cart “KayPro Pro-Sleek Spray 200ml” has been added to your cart.
Wella Elements Conditioning Leave-in-spray 150 ml
22.63€150.87€/l
Parabeenivaba juustesse jäetav kahefaasiline palsam hooldab juukseid, kaitseb neid igapäevase stressi eest ning tagab kerge ja õrna hoidvuse. Hõlbustab kammimist.
Palsam lokkis, laines ja keemilise lokiga juustele. Muudab juuksed elastseks ja kergesti käsitletavaks. Vähendab kahu ja annab sära tuhmidele ja elututele juustele. Toidab juukseid ilma neid raskeks tegemata, niiskuskaitsega. Maht 200ml.
Toitev antistaatiline sprei goji-marja ekstraktiga. Toidab, silub ja kontrollib liikuvust, et saavutada elujõulised juuksed. Nutri-Enrich kompleks-oleiinhape ja pantenool niisutavad ja toidavad ning E-vitamiin kaitseb juukseid edasiste kahjustuste eest.
Igapäevaseks kasutamiseks sobiv juustesse jäetav palsam, mis niisutab ja kaitseb juukseid termilise töötluse kahjulike mõjude eest, garanteerides Rich´i luksuslikult toitva efekti saavutamise ning niiskustasakaalu säilimise juustes. Moisture Leave-In juustesse jäetav palsam tagab UV kaitse, sära ja energia Sinu juustele ning juuksevärvile terve päeva vältel.
Hüaluroonhapet sisaldab spreipalsam õhukestele ja katkevatele juustele. Hüaluroonhape niisutab ja silub juukseid ning muudab nad nooruslikult kauniks ja terveks.
Reviews
There are no reviews yet.