View cart “OSIS+ Flatliner Heat Hairstyling 200ml” has been added to your cart.
TIGI Bed Head Headrush 200 ml
18.20€91.00€/l
Aerosooliga pihustatav õhkõrn juukseläige on kiire ja efektiivne. Sobib eriti hästi erinevate heledate salkude esiletoomiseks. Kaitseb juukseid kuumuse eest.
Session Label lokikreem, mis kujundab, kontrollib lokke. Juuksed ei lähe tükki ega kõvaks. Pakub juustele kuumakaitset kuni 230°C.
Kasutamine: Kanna juurtest otsteni niisketele lokkis juustele ja lase õhu käes kuivada, et anda püsivust, teravust ja põrgatust. Teise võimalusena kuivatage pärast toote pealekandmist fööniga ja kasutage lokitange, et luua kauakestvad, lopsakad lokid.
Kaitseb, kaitseks päikese/kuumuse eest, kaitseb keskkonna kahjulike mõjude eest, värskendav, niisutav, pikendab tulemuse kestvuse, puhastamiseks, taastav, hoiab, kauakestev.
Kasutamine: Pihusta kuivadesse juustesse või enne lokitange või sirgendajat kasutades.
Bambooekstrakti ja magusa mandliõliga rikastatud läikivad kristallid, mis on eriti tõhusad lõhenenud juusteotste raviks ja ennetamiseks. Toidab õrnalt kuivi ja töödeldud juukseid, andes ülima läike.
Kasutamine: kandke paar tilka puhastele juustele enne või pärast kuivatamist.
Volüümi andev mati lõppviimistluse ja kerge hoiakuga kuivšampoon imab endasse juustele raskust lisava üleliigse rasu, annab juustele tihedust ning toob esile taevasse kõrguva volüümi. Sobib hästi ka brünettidele juustele, kuna ei jäta juustesse nähtavaid valgeid osakesi.
Kasutamine: raputa hoolikalt. Pihusta toodet 25-30cm kauguselt kihiti juustele. Masseeri peanahka ja kammi juuksed läbi.
Reviews
There are no reviews yet.