Be the first to review “Nahapaksendajate eemaldaja + 10 tera” Tühista vastus
View cart “Gehwol Fusskraft Green 125ml” has been added to your cart.
Nahapaksendajate eemaldaja + 10 tera
6.10€
Kvaliteetne nahapaksendite höövel vahetatavatele teradele + 10tera.
Out of stock
SKU: 7100584 Category: Jalahooldus
Related products
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol med.Lipidro cream 75 ml
Jalakreem kuivale, õrnale nahale. Karbamiid seob naha sügavamates kihtides vett. Astelpaju ja avokaado õli vähendavad vee kaotust. Viimast funktsiooni on suurendatud spetsiaalse vetika ekstraktiga. Farnesoolil on antibakteriaalne ja deodoreeriv efekt, soodustab naha loomulikku kaitse funktsiooni, põletikuvastase toimega, lõhnastamata. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib kasutamiseks diabeetikutele.
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol Fusskraft Soft Feet Cream 125ml
Pehme ja hästimenduv jalakreem sisaldab vitamiinirikast avokaado õli ja teisi väärtuslikke lipiide. Sügavatoimeline hyaluron tugevdab ja taastab nahka. Piimapeptiidid ja mee ekstraks teevad naha märgatavalt siidiseks ja siledaks. Niisutab ja värskendab jättes nahale hästihooldatud tunde.
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol Fusskraft Soft Feet Lotion 125ml
Värskendab ja hooldab jala nahka. Vesiroosi ekstrakt rahustab ja pingutab nahka, hüaluroon soodustab naha süvakihi rakkude niiskuse säilimist, avokaado õli ja fütoskalaan niisutavad ja toidavad. Kerge tekstuuri tõttu on toonik kiiresti imenduv. Õrn toime annab jalgadele kerguse ja hoolitsetud välimuse. Dermatoloogiliselt testitud. Diabeetikutele sobilik.
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol med. Salve for Cracked Skin 125ml
Pragunenud naha salv. Hooldussalv pragunenud, kõva nahaga kuivadele jalgadele. Sisaldab naha-vitamiini panthenol, bisabolooli, meditsiinilist seepi ja nahasõbralikke rasvu. Soovitav kasutada öökreemina kuna on väga rasvane ja raskesti imenduv. Parandab hästi kanna- ja päkaaluseid lõhesid. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib kasutamiseks ka diabeetikutele.
Reviews
There are no reviews yet.