View cart “BEARD MONKEY Hair&Body Wash Lemongrass Rain 250 ml” has been added to your cart.
Morgan’s Antiseptic Medicated Soap 80g
4.96€62.00€/l
Antibakteriaalne seeb, mis sobib ka näole. Kaitseb 99,9% bakterite eest. Puhastab nahka sügavuti andes kaitse terveks päevaks. Aitab ennetada põletiku teket ja aknet.
Habemeõli pehmendab, silendab, kaitseb ja niisutab habet. Eemaldab habemest staatilise elektri. Väldib näonaha kuivust, leevendab sügelust ja ärritust. Tsitruse lõhnaga. Kasutamine: kanna väike kogus õli kätele ning silu habemesse ja vuntsidesse.
Nahka pehmendav ja värskendav habemeajamiskreem. Niisutab nahka, vähendab naha ärritust ning kiskuvat tunnet.Sobib ka juuste raseerimiseks. Kasutamine: kanna vajalik kogus kreemi nahale ning raseeri. Loputa.
Specially formulated for men’s skin, this gel has a twin hydrating* and mattifying action.
Enriched with anti-bacterial agents extracted from an Alpine plant and from sage, it regulates sebum production and mattifies the skin. At the same time, a targeted cocktail of active ingredients guarantees optimum hydration (hyaluronic acid, Fucogel, black orchid and peppermint).
Its light, fluid texture penetrates immediately leaving no …
Reviews
There are no reviews yet.