Kamm Y.S. Park Tupeerkamm 150 (must)

20.34

Spetsiaalne kamm juuste tupeerimiseks! Kammil on kolm rida piisid. Sisemisel real on süsinikkiust piid stabiilsuse tagamiseks. Välimised kaks rida on paindlikud ja hellad peanahale.
Võrdne ja volüümikas tupeerimine ilma salgu lünkadeta.
Kuna kammil on 3 rida piisid, tundub kamm olemuselt nagu hari.
Valmistatud ultem platstikust ja süsinikkiust (ka kõik mustad kammid, va värvikammid), väga paindlikud ja samas vastupidavad. Antistaatilise omadusega.

Innovatiivne lähenemine, rohke värvivalik, enam kui lihtsalt tööriist. Tugev ja ergonoomiline käepide, mis on valmistatud võimalikult turvaliseks juuksuri käele. Kõikidel Y.S Park kammidel on teine pii lühem, mis sobib jaotusjoonte tegemiseks ja täpseks salkude eraldamiseks. Kammide ülemisest osast leiate spetsiaalsed augud, täpse lõikuse mõõtmiseks. Augu vahe on 10mm. Y.S Park kammid kannatavad kuumust kuni 220 C. Enamus Y.S. Park kammidel on täielikult ümarad piide otsad. Ümarate pii otste tagajärjel libiseb kamm juustest läbi võimalikult ühtlaselt ja ilma suure vastupanuta. Eriti värvimisel, et võimalikult vähe värvi tuleks juustest välja.

Ühtlase pinge saavutamiseks muutub piide vahekaugus. Kamm on ülimalt vastupidav igapäevasele kasutusele, kuumuse ja kemikaalide mõjule.

Laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 85Y150S Kategooriad: ,
Jaga sõpradega

Lisainfo

Tarviku tüüp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kamm Y.S. Park Tupeerkamm 150 (must)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga