Be the first to review “Kadus Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm 250ml” Tühista vastus
View cart “Goldwell DualSenses Ultra Volume Bodifying Spray 150ml” has been added to your cart.
Kadus Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm 250ml
13.95€
Pähejäetav palsam taastab nähtavalt keemiliselt töödeldud, väga kahjustunud ja poorsed juuksed. Siidiproteiinide ja mandliõliga.
In stock
SKU: 81642921 Categories: Kadus Professional, Pähejäetavad palsamid
Related products
Tahe , Juuksehooldus
Tahe Bio-Fluid Blonde 2-Phase Conditioner 300ml
2-faasiline spreipalsam blondidele ja hallidele juustelekeratiini ja Brasiilia pähkliga. Kerge koostis niisutavate ja taastavate aktiivainetega. Sobib ideaalselt blondidele või hallidele juustele kauni läike andmiseks.
Kasutamine: loksuta kuni toode on pudelis ühtlaselt segunenud. Kanna niisketele või kuivadele juustele ning kammi läbi. Ära loputa!KayPro , Hyaluronic
KayPro Hyaluronic Spray Conditioner 200ml
Hüaluroonhapet sisaldab spreipalsam õhukestele ja katkevatele juustele. Hüaluroonhape niisutab ja silub juukseid ning muudab nad nooruslikult kauniks ja terveks.
KayPro , Liss
KayPro Liss Smoothing Milk 200ml
Silendav soengukreem toidab kahuseid, kontrollimatuid juukseid, aitab neid soengusse sättida, samal ajal juukseid pehmendades ja läiget andes. Kasutamine: kanna 1-2 pumbatäit soengukreemi kuivadele või rätikukuivadele juustele, jaota kreem ühtlaselt juuste pikkusesse ja otstesse. Masseeri, kuivata juuksed fööniga ning säti soengusse. Mitte loputada.
Davines , Pähejäetavad palsamid
Davines LOVE Hair Smoother 150ml
LOVE SMOOTHING/hair smoother on juustesse jäetav juuksekreem, mis soodustab sirgendamist ja niisutab juukseid. Sisaldab Minuta oliivi ekstrakti. Rasvhapete ja vitamiinidega rikastatud tooted muudavad juuksed elastsemaks ja pehmemaks.
Kasutamine: Kanna toode rätikukuivadesse juustesse pärast palsami kasutamist.


Reviews
There are no reviews yet.