View cart “L’Oréal Professionnel Infinium Pure Extra Fort 500ml” has been added to your cart.
EIMI Stay Styled 75 ml
8.85€118.00€/l
Ümbersätitav viimistluslakk. Looge ja viimistlege mis tahes soeng selle tugeva ning mitmekülgse sprei abil. Toote koostis aitab kaitsta juukseid niiskuse, UV mõjude ja kuumuse eest
Ekstra tugev viimistluslakk. Saavutage kontroll mis tahes soengu üle selle ekstra tugeva viimistlussprei abil. Toote koostis aitab kaitsta juukseid niiskuse, UV mõjude ja kuumuse eest.
Kiirelt kuivav kammitav juukselakk tagab õhkkerge paindliku kontrolli all oleva soengu, mis ei allu gravitatsioonile. Shaper Zero Gravity kontroll on nii kerge, et see on vaevumärgatav. Viimistlus on käega katsudes meeldiv, juuksed jäävad liikuvaks ja paindlikult vormishoidvaks ning siidiselt siledaks. Toime: kaalutu, kammitav, kerge kuni keskmine hoidvus. Kõikidele juuksetüüpidele, ideaalne õhukestele juustele.
Matrix Total Results Amplify tugevalt fikseeriv juukselakk, mis annab tugeva fiksatsiooni ja läike. Soeng muutub tugevaks, elastseks ning kestab kogu päeva ka niiske ilmaga. Ei jäta kleepuvat jääki, meeldiva lõhnaga.
Aerosoolivaba modelleeriv juukselakk. Pihustage ja mängige juustega. Modelleerige ja sättige, et saavutada kerge püsivusega elastne soeng. Koostis aitab kaitsta juukseid UV-mõjude ja kuumuse eest.
Reviews
There are no reviews yet.