View cart “EIMI Super Set 300 ml” has been added to your cart.
EIMI Roost Shoot 75 ml
11.67€155.60€/l
Ülitäpne soenguvaht juuksejuurtele. Täiuslikult kohev juuksejuurte piirkond on käesoleva ülitäpse juuksejuurtele mõeldud soenguvahuga ainult ühe vajutuse kaugusel.
Kiirelt kuivav kammitav juukselakk tagab õhkkerge paindliku kontrolli all oleva soengu, mis ei allu gravitatsioonile. Shaper Zero Gravity kontroll on nii kerge, et see on vaevumärgatav. Viimistlus on käega katsudes meeldiv, juuksed jäävad liikuvaks ja paindlikult vormishoidvaks ning siidiselt siledaks. Toime: kaalutu, kammitav, kerge kuni keskmine hoidvus. Kõikidele juuksetüüpidele, ideaalne õhukestele juustele.
Juustele kaalu mittelisav tihendav vaht on paindlik viimistlusvahend, mille abiga juuksed näevad välja loomulikult tihedad ja lopsakad. Vedelikku vahuks muutev tehnoloogia suurendab juuste kohevust, mis säilib kaua ja on hõlpsalt soengusse vormitav. Parim viimistlusvahend õhukestele juustele.
Schwarzkopf Professional Osis+ Session Label Strong Hold Hairspray on tugeva hoidmisega juukselakk. Innovatiivse erakordselt peenikese pihusti ja koheselt kuivava koostisega juukselakk tagab tugeva hoidmise ja kompromissitu kontrolli. Juuksed säilitava puhta tunda. Kerge välja kammida.
Aerosoolivaba modelleeriv juukselakk. Pihustage ja mängige juustega. Modelleerige ja sättige, et saavutada kerge püsivusega elastne soeng. Koostis aitab kaitsta juukseid UV-mõjude ja kuumuse eest.
Reviews
There are no reviews yet.