View cart “Sebastian Professional Mousse Forte 200 ml” has been added to your cart.
EIMI Roost Shoot 200 ml
22.01€110.05€/l
Ülitäpne soenguvaht juuksejuurtele. Täiuslikult kohev juuksejuurte piirkond on käesoleva ülitäpse juuksejuurtele mõeldud soenguvahuga ainult ühe vajutuse kaugusel.
Eriti tugev juukselakk hoiab juuksed just sellistena nagu soovite. Pole vahet, kas jalutate linnas või moelaval, soeng on endisel volüümikas, tekstuurne või kindlalt paigas. Igal juhul särav hoolimata kõigest, mis ette võib tulla. Toime: eriti tugev viimistlus, mis ei vea alt. Kõikidele juuksetüüpidele.
Tugev juuksegeel meestele. Annab juustele tugeva hoidvuse, toetab juuste loomulikku elastsust ja vastupidavust. Sisaldab tugevdavat RechargeComplexi, guaraanat, kofeiini ja Instant Microfluid tehnoloogiat. Kasutamine: hõõru sobiv kogus peopesade vahel ning kanna kuivadesse või niisketesse juustesse. Vormi soovi kohaselt.
Suhkrusprei volüümikaks tekstuuriks. Andke oma juustele volüümi. See rikkalik elastne suhkrut sisaldav sprei annab kohevuse, sära ja käsitletava tekstuuri. Spetsiaalne koostis sisaldab naturaalset suhkrut ja stiliseerimiseks loodud polümeere, mis loovad ideaalse koosluse tõeliselt volüümikate soengute seadmiseks.
Reviews
There are no reviews yet.