Be the first to review “Peggy Sage 2-way Pedicure File” Tühista vastus
View cart “Gehwol Refreshing Balm 75 ml” has been added to your cart.
Peggy Sage 2-way Pedicure File
11.57€
For removing dead skin and reducing the thickness of dry areas on the feet.
Leaves the skin on the feet cleaner and more supple.
Out of stock
SKU: 122065 Categories: Jalahooldus, Näo- ja kehahooldus, Pediküüriviilid
Related products
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol Caring Foot Spray 150ml
Hooldusdeodorant-spray. mis eemaldab jalalõhna, jahutab, värskendab ja pehmendab sarvnahka. Sisaldab efektiivseid antiseptilisi aineid ja uread, põletikuvastane.
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol med. Salve Cracked Skin 75 ml
Pragunenud naha salv. Hooldussalv pragunenud, kõva nahaga kuivadele jalgadele. Sisaldab naha-vitamiini panthenol, bisabolooli, meditsiinilist seepi ja nahasõbralikke rasvu. Soovitav kasutada öökreemina kuna on väga rasvane ja raskesti imenduv. Parandab hästi kanna- ja päkaaluseid lõhesid. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib kasutamiseks ka diabeetikutele.
Gehwol , Jalahooldus
Gehwol Jaladeodorant 150 ml
Gehwol Jaladeodorant- spray urea 150ml
Värskendab, deodoreerib ja kaitseb jalgu terve päev. Pehmendades ja hooldades kaitseb nahka sarvnaha tekke ja seene inflaktsiooni vastu, põletikuvastane.Gehwol , Jalahooldus
Gehwol Fusskraft Red 75ml
See rasvane jalakreem on mõeldud kuivale nahale. Soojendav kreem külmetavatele jalgadele, vereringet stimuleeriv. Soojendava efekti suurendamiseks on lisatud paprika ja ingveri ekstrakti. Sobib kasutamiseks kuivale ja karedale nahale. Dermatoloogiliselt testitud.


Reviews
There are no reviews yet.