Be the first to review “Sibel Areox Air Styler Brush – rullföön” Tühista vastus
Sibel Areox Air Styler Brush – rullföön
30.50€
Vahetatavate otsikutega professionaalne plastpiidega rullföön.
• kaasas 2 otsikut – 13 mm & 19 mm
In stock
SKU: 0440670 Categories: Rullföönid, Sibel
Related products
Sibel , Sibel Colour Spray
Sibel Glitter Multi Color Spray 125ml
Sibel värvilakk mitmevärviline sädelus. Kiire ja lihtne võimalus värvida juukseid julgetesse värvitoonidesse. Ideaalne stiili- ja lastepidudeks. Šampooniga mahapestav. Kasutamine: raputa hoolikalt! Hoia pudelit püstiasendis ja pihusta juustele lühikeste vajutustega umbes 20cm kauguselt.
Sibel , Sibel Colour Spray
Sibel Black Color Spray 125ml
Sibel värvilakk must. Kiire ja lihtne võimalus värvida juukseid julgetesse värvitoonidesse. Ideaalne stiili- ja lastepidudeks. Šampooniga mahapestav. Kasutamine: raputa hoolikalt! Hoia pudelit püstiasendis ja pihusta juustele lühikeste vajutustega umbes 20cm kauguselt.
Sibel , Sibel Colour Spray
Sibel Metallic Silver Color Spray 125ml
Sibel värvilakk hõbe. Kiire ja lihtne võimalus värvida juukseid julgetesse värvitoonidesse. Ideaalne stiili- ja lastepidudeks. Šampooniga mahapestav. Kasutamine: raputa hoolikalt! Hoia pudelit püstiasendis ja pihusta juustele lühikeste vajutustega umbes 20cm kauguselt.
Sibel , Sibel Colour Spray
Sibel Red Color Spray 125ml
Sibel värvilakk punane. Kiire ja lihtne võimalus värvida juukseid julgetesse värvitoonidesse. Ideaalne stiili- ja lastepidudeks. Šampooniga mahapestav. Kasutamine: raputa hoolikalt! Hoia pudelit püstiasendis ja pihusta juustele lühikeste vajutustega umbes 20cm kauguselt.
Reviews
There are no reviews yet.