Kasutustingimused

Kasutustingimused

Korduma kippuvad küsimused

1. Valige endale meelepärane kaup ning lisage see ostukorvi kas kategooria vaatest vajutades ostukorvi nupule või avades toote lehe ning vajutades seal Lisa ostukorvi nupule.
1.1 Sisse logimiseks või kasutaja loomiseks klikkige paremal asuvat Minu konto ikooni.
2. Kui meelepärane kaup valitud, tekib päises paremale ostukorvi juurde vastava arvuline number, sinna peale klõpsates avate ostukorvi. 
3. Valige sobiv tarneviis paremal asuvast külgmenüüst.
4. Klikkige nupul “Mine maksma”
4.1 Ostuprotsessi kiirendamiseks saate oma konto ka registreerida- tehes linnukese kasti- “Loo konto?”
4.2 Täitke Arvelduse andmed kõik kohustuslikud väljad
4.3 Valige endale sobiv makseviis
4.4 Tellimuse ülevaade alt näete veelkord oma ostukorvi sisu ning kui palju tuleb tellimuse eest tasuda.
4.5 Soovi korral saate lisada täiendavad kommentaarid Märkused lahtrisse, mis puudutavad Teie tellimust ning leiate, et e-poe personal peaks teadlik olema.
4.5 Kohustuslik on nõustuda kasutaja tingimustega, nendega saate tutvuda klõpsates müügitingimused fraasile
4.6 Kui olete valmis tellimuse eest tasumiseks vajutage Esita tellimus nupule ning neid suunatakse vastavasse panka makset sooritama, mille valisite eelnevalt.
4.7 Jälgige pangapoolseid juhiseid ning kui makse sooritatud vajutage nupule „tagasi kaupmehe juurde“ seejärel suunatakse Teid tagasi kauplusesse ning väljastatakse tellimuse kinnituse e-kiri.

1. Minu konto valik
Klõpsake paremal menüüs olevat Minu konto ikooni ning täitke väljad. Parool saadetakse Teie e-mailile. Soovikorral saate parooli muuta Minu Konto lehel. 
2.  Facebook abil
Soovi korral korral saate registreeruda ka läbi oma Facebooki konto,
Klõpsake paremal päises olevat Minu konto ikooni, klõpsake Logi sisse Facebookiga nupule.

3. Google konto abil
Soovi korral korral saate registreeruda ka läbi oma Google konto,
Klõpsake paremal päises olevat Minu konto ikooni, klõpsake Logi sisse Google kontoga nupule.
4. Tellimust tehes
Saate registreeruda ka  maksma minnes. Täitke kõik väljad ning tehke linnuke Arveldus info väljade all Loo konto? kastis.
Tehes linnukese saate valida endale meelepärase salasõna. 

Müügitingimused kehtivad Hairline.ee (HairLine OÜ) ja klientide vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

HairLine OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest HairLine OÜ arvelduskontole.

Hairline e-poes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Kõik hinnad Hairline e-poes on eurodes sisaldavad käibemaksu 20%.

Kaup jõuab kohale Eestis 2-7 tööpäeva jooksul. Teid teavitataks juhul kui peaks minema kauem. 

HairLine OÜ ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida HairLine OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Ei pea. Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Teie enda kasutajakonto annab lisavõimaluse näha oma ostude ajalugu, näha ja muuta kontaktandmeid. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Meie e-poes saavad kasutajaks registreeruda nii eraisikud, kui ka iluvaldkonnas tegutsevad juriidilised isikud.

Juhime tähelepanu, et teatud tooted (näiteks kosmeetiline aparatuur, juuksepikendused ja teised tehnilised tooted) nõuavad erialast ja spetsiifilist väljaõpet. Hairline ei saa pakkuda kvaliteeditagatist toodetele, mida kasutatakse mittesihipäraselt, ja ilma vastava erialase ettevalmistuseta.

Kaupa on võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui:

1. Kaup on kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Avatud pakendiga kosmeetikatooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

2. Kaup ei vasta Teie poolt tellitule

3. Kaup on transpordi käigus kahjustatud

4. Kaup on defektne

Antud juhtudel palume helistada numbril 602 24 24 või saata vastavasisuline teade e-postiga aadressil info@hairline.ee ja võtame Teiega ühendust. Kauba tagastamise avalduse leiate SIIT. 

Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata

Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 20 päeva jooksul.

Hairline e-poe lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

HairLine OÜ-l on õigus neid andmeid kasutada statistilistel eesmärkidel ja registreerija nõusolekul ka oma pakkumiste ja uudiste levitamisel. Vaata täpsemalt meie privaatsustingimustest. 

Liitu uudiskirjaga!

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi