Garantiitingimused

Garantiitingimused

HairLine OÜ mööblile kehtib 1aastane garantii. Garantii tähtaeg hakkab kulgema Toote Ostjale üleandmise päevale järgnevast päevast. Garantii kehtib tingimusel, et Toote paigaldamisel on jälgitud mööbli kokkupanekujuhendit, mööblit on kasutatud sihtotstarbeliselt ja hooldatud õigesti.

Garantiist tulenevate õiguste teostamiseks peab Ostja garantiiajal ilmnenud defektidest HairLine OÜ teatama mõistliku aja jooksul (1 kuu), esitades kirjaliku pretensiooni. Pretensioonis tuleb ära näidata defektse Toote nimetus (artikli nr) ning vea kirjeldus.

Garantii kehtivuse eelduseks on, Tellija on mööblit ja muid sisustuselemente tarbinud sihtotstarbeliselt on järgitud kasutamisviisi, hoidmist – hooldamist puudutavaid ja muid kasutusjuhendeid

Garantii alla kuuluvate mittevastavuste likvideerimine võib toimuda toote parandamise või parandamise võimatuks osutumisel väljavahetamise teel.

Segistite ja mööbli puhastamisel vältige alkoholi, lahustite, hapete, abrasiivsete osakeste sisaldusega puhastusaineid- või vahendeid.

Kontrolli aeg-ajalt, et poldid, mutrid ja kruvid oleksid lõpuni kinni keeratud. Selleks pead kõigepealt mööblieseme tagurpidi põrandale asetama.


Põhireegel
: ärge tarvitage toote kallal vägivalda – terariistu, karedaid küürimiskäsni, lahuseid, pleegitusvahendeid, küünelakieemaldajat, äädikat, sidrunhapet, abrasiivseid küürimispulbreid, lihvimisvahendeid jms.

Garantii ei laiene:

 • Toodetele tekitatud mehhaanilistele vigastustele, lõhkumisele ja ettenägematutele asjaoludele korral nagu tulekahju, veega üleujutamine, vandalism jne.
 • Paigalduse vigadele ja ebaõigest paigaldusest tingitud tootevigadele, kui paigaldus ei ole teostatud HairLine OÜ poolt.
 • Garantii ei kehti, kui mööbel on läinud katki liiga suure koormuse tõttu.
 • Kui mööblit on garantiiaja jooksul ostja või kolmandate isikute poolt remonditud, omamata selleks HairLine OÜ eelnevat kirjalikku nõusolekut.
 • Kui mööbli vigastused on tekkinud selle oskamatu käsitsemise, hoidmise või transportimise tagajärjel.
 • Garantii ei hõlma kahjustusi, mis on põhjustatud hoolimatust mööbli kasutamisest, kahjustamisest, lõhkumisest või mööbli mitte sihtotstarbelisest kasutamisest.
 • Garantii alla ei kuulu normaalsed värvuse muutused, mööbli loomulik kulumine või pisidefektid, mis ei mõjuta mööbli sihipärast kasutamist (näiteks pinnakatte kriimustused).
 • HairLine OÜ ei kanna vastutust mööbli amortiseerumise eest.

 

Liitu uudiskirjaga!

Spetsialisti töö: 25 eurot tund + 20% käibemaks.

Transpordikulu: Väljakutse Tallinnas 30 eurot (sisaldab 30 minutit spetsialisti tööd), väljaspool Tallinna lisandub 1€/km (hind sisaldab 20% käibemaksu).
Ekspertiisitasu vastavalt eksperdi arvele.

Kui ostja esitab kauba kohta pretensiooni ja selgub, et tegemist ei ole tootmisveaga, korvab ostja kõik pretensiooni lahendamisega seotud kulud (töö, remondimaterjalid, ekspertiisikulud, jne.) vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Praak- või kahjustatud toode asendatakse vastavalt Eesti riigi seadustele.

Meie kauplusest ostetud mööbli garantiiremont ja hooldus toimub meie teeninduskeskus Hairline kauplus/laos Tallinnas, Peterburi tee 34/4.

Garantiiremont toimub ostutšeki alusel kus on kirjas toote ostukuupäev.

NAHK

Nahk on mööbli kattematerjalina meeldiv ja pikaealine ning aja möödudes selle omadused aina paranevad. Siiski ei maksa unustada, et nahk on ehtne looduslik materjal, mis vajab värske väljanägemise säilitamiseks korralikku hooldust.

NAHA HOOLDAMINE JA KAITSMINE

Kunstnaha puhul on aluskihiks kangas ja pealiskiht 100% polüuretaanist.Tugeva pealiskihi tõttu on selliste nahktoodete hooldusvajadus täiesti teistsugune kui pinnatöötluseta nahal.

Hooldust vajab vaid polüuretaanpinnakate.

 • Tolmust puhastamiseks kasutada siledat kuiva või kergelt niisutatud lappi. Iga 3-6 kuu möödudes tuleb nahka puhastada ja hooldada spetsiaalse PU-Protector kaitse-vahendiga. Niisutage sile, pehme lapp vahendiga ja pühkige naha pealispinda.
 • PU-töötlusega nahk on vastupidav, kuid vähese õhuläbilaskvusega. Pealiskihi tõttu on nahk “külmem” kui pinnatöötluseta nahk ja võib näiteks istumisel palja naha külge kleepuda.

NB! PU-töötlusega nahk on tundlik rasva suhtes. Seetõttu on “normaalsete” nahahooldusvahendite kasutamine keelatud – naha pind võib muutuda matiks ja kleepuvaks.

VÄLDI

 • Bensiini ja lahustavaid vahendeid.
 • Leeliselisi ja happelisi puhastusvahendeid.
 • Nühkimiseks mõeldud puhastusaineid.
 • Liiga kuiva siseõhku, radiaatori vm küttekeha lähedust, otsest päikesevalgust.
 • Värvi andvaid kangaid nahal – riie võib nahka värvida (näiteks teksad).
 • Naha märjakssaamist ja märja naha nühkimist.

Garantii andja: HairLine OÜ

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi