LANZA Sure Success Acid Perm 1 box

Meie lahendus, eriline koostis Ultimate Perm. Kasutades aegamööda “L’ANZA Ultimate Treatment”i, annate oma klientidele true-to-rod suurusega lokid, mis püsivad väga kaua, kuna juuksed on optimaalses seisundis. Võib kasutada normaalsetel/nõrkadel juustel, nõrkadel/katkevatel juustel, värvitud juustel ja triibutatud või blondeeritud juustel. Ei soovitata kasutada juustel, mis on topelt töödeldud. Acid-Balanced Permanent Wave koos Automatic Shut-Offiga™ (seljuhul kasutage ainult normaalsetel juustel).
◾Keemilised lokid
◾True-to-Rod suurusega lokid,praktiliselt lõhna-vaba
◾Sobib normaalsetele, nõrkadele, värvitud või blondeeritud juustele.

Karp sisaldab
◾Lokivedelik, 2.7 fl oz
◾Lokivedeliku aktivaator, .7 fl oz
◾Neutralisaator
◾Kilemüts

Samm 1

Puhastage juuksed Chelating Shampooga. Kasutage niisketel juustel, ajage vahule, ja loputage hoolikalt. Pead ei tohi masseerida.

Samm 2

Kasutage Deep Treatment koos Power Boostersiga. Pihustage 1 pumbatäis Deep Treatmenti. Lisage 2 pumbatäit Strength Power Boosterit ja 1 pumbatäis Moisture Power Boosterit. Hõõruge käte vahel ja kandke niisketele juustele. Laske tootel mõjuda 3-5 minutit. Ärge masseerige. Seejärel loputage hoolikalt. Jätkake keemilist protseduuri.

Samm 3

Neutraliseerige keemilised lokid, loputage ja võtke maha rullid. Piserdage Power Protectorit , et neutraliseerida lõhna, tasakaalustada pH-taset ja ravida juukseid. Kammige hoolikalt ja modelleerige soeng.

Laos

Jaga sõpradega

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “LANZA Sure Success Acid Perm 1 box”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga